עזרה לחברים במציאת עבודה

אנו מבקשים להודות לכל אלה שמפנים אלינו מועמדים ואשר מעריכים את השירות והמקצועיות של אופטימום. האמון שרכשנו ממועמדים ומעסיקים מבוסס על:

1. צוות עם השכלה וניסיון בתעשייה בהנדסה, עסקים ומשאבי אנוש, דבר המאפשר את הפנית המועמדים למשרות רלוונטיות וחוסך ראיונות סרק.

2. שירות אישי בו אנו משוחחים עם כל מועמד, שלגביו קיים תפקיד רלוונטי, ומפרטים את אופי התפקיד, הטכנולוגיות והרקע של כל חברה אליה הוא מבקש לפנות.

3. דיסקרטיות: נציין שבניגוד למקובל, אנו לא שולחים מועמדים לתפוצת נאט"ו ללא ידיעתם. אנו מתארים כל משרה המוצעת למועמד ואנו לא שולחים מועמדים ללא ידיעתם למשרות וחברות נוספות.

4. follow-up: בגלל שאנו לא עושים "שגר ושכח" על המועמדים בכל התעשייה, בלי קשר להתאמה מקצועית (ראו סעיף קודם), אנו מבצעים שיחות עם המנהלים המגייסים, כדי לקדם מועמדים ולהכניסם לסבב ראיונות.

5. המודל העסקי הייחודי שלנו פועל לטובת מחפש העבודה: חברות ההשמה נוהגות להעסיק בוגרי/ות מדעי החברה טריים עם תחלופה מאוד גבוהה. באופטימום, הצוות מנוסה וכולל בעלי ניסיון הנדסי בתעשייה ולכן אנו משוחחים בגובה העיניים עם מועמדים ומנהלים מגייסים.

מניסיון, חברים וקולגות תמיד שמחים לקבל עזרה במציאת עבודה. כאשר אתם ממליצים לחבר עלינו, אנא אמרו לו שיציין את שמכם ושהגיע לאופטימום דרככם. כך אנו נדע לשייך אתכם למועמד בתור הגורם המפנה.
לאלה המפנים מועמד חדש, אשר מוצא עבודה דרך אופטימום, אנו מעניקים כהוקרת תודה,

חופשת סוף שבוע זוגית בארץ הכוללת לילה + ארוחת בוקר במגוון מלונות 5 כוכבים לבחירתכם

"האותיות הקטנות"
סופ"ש נשלח לאחר שהמועמד השלים 4 חודשי עבודה
המועמד /ת לא פנה לאופטימום בשנה האחרונה

עזרה לחברים במציאת עבודה

הפנו חברים אלינו